داستان

درباره میم همراه

فروشگاه میم همراه ، در سال ١٣.. در تهران تاسیس شد و فعالیت خود را با هدف ایجاد وبسایت و فروشگاهی متفاوت در ارائه محصولات و خدمات اپل به صورت حرفه‌ ای آغاز کرد.

فروشگاه میم همراه سال هاست اطمینان مشتریان را به دست آورده است و توانسته یکی از فروشگاه های مطمئن و شناخته شده در زمینه ارائه محصولات اورجینال اپل باشد. میم همراه مفتخر است که با تمامی پرسنل متخصص خود در زمینه نرم افزار و سخت افزار، پذیرای مشتریان محترم خود باشد و بروزترین محصولات و برنامه های دنیای اپل را دراختیارشان قرار دهد.

فروشگاه اینترنتی میم همراه با دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی کسب و کارهای اینترنتی، امکان خرید محصولات شرکت اپل را با بهترین قیمت برای شما فراهم می آورد. همچنین در این سال‌ها با استفاده درست از انتقادات و تجربه‌های مختلف توانسته است علاوه بر کسب همراهی و اعتماد طیف وسیعی از کاربران، همیشه در ارائه محصولات و هر نوع خدمات پس از فروشی اعم از بیمه، گارانتی، خدمات نرم‌افزاری، خدمات سخت‌افزاری و... متمایز عمل کرده است و این مهم امروز تنها به یک دلیل که آن هم ساخت لبخندی از رضایت بر روی لبان شماست تحقق یافته است.

میم همراه یار همیشگی شما

میم همراه
میم همره یار همیشگی شما

ما از هر جنبه ای با برنامه ریزی پیش میرویم

2010
سال تاسیس
2000
مشتریان راضی
190
شرکای تجاری
2
دفاتر
21
اعضای تیم
750
تعداد محصولات